کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات دهکده تخفیف به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه، استفاده از اپلیکشن های دهکده تخفیف و سایر خدمات ارائه شده توسط دهکده تخفیف  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات دهکده تخفیف است. توجه داشته باشید که ثبت نام در سایت نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دهکده تخفیف از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
 
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فعالیت دهکده تخفیف منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دهکده تخفیف تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از خدمات فروشگاه به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 

تعریف کاربر
کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را  در فرم ثبت نام درج کرده است و یا به هر نحو از خدمات دهکده تخفیف استفاده نماید.
 
تعریف فروشندگان ،فروشنده و فروشگاه
منظور از فروشندگان و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که  درخواست ثبت اطلاعات تماس ، محصولات و کالاهای خود در دهکده تخفیف را نماید.
و منظور از فروشگاه وب سایت فروشنده کالا می باشد که فروشنده درخواست درج اطلاعات آن وب سایت در دهکده تخفیف را دارد.
 
شرایط عمومی
 
- دهکده تخفیف در هر زمان می تواند حساب های کاربری کاربران را مسدود کند و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط گزارشی از روند و دلیلی را برای کاربر ارسال می کند و کاربر در این خصوص هیچ گونه حقی برای اعتراض داخل سایت و یا از طریق مراجع قانونی را ندارد. 
- دهکده تخفیف در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد ، می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند . برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد. 
- اطلاعات فردی  کاربران در سایت محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد. 
- در صورتی که دهکده تخفیف احساس کند که کاربر هرگونه سعی در تقلب و یا تغییر در نحوه صحیح کارکرد وب سایت را دارد می تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربری را غیرفعال و یا بطور کامل مسدود و بلوکه کند و کاربران در خصوص این مورد فقط یک بار حق اعتراض دارند که می بایست اطلاعات کاملی را در خصوص اثبات خود برای دهکده تخفیف ارسال کنند و رد و یا قبول این اعتراض فقط توسط دهکده تخفیف مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض مجدد را ندارد و همچنین در صورتی که این اقدام کاربر باعث وارد شدن هرگونه ضرور زیانی به دهکده تخفیف و یا سایر کاربران و یا فروشندگان شود کاربر خاطی ملزم به احقاق تمامی حقوق ضایع شده می باشد.
-دهکده تخفیف در رد و یا قبول فروشندگان  آزاد است و می تواند در هرزمان همکاری خود را بصورت یک طرفه قطع کند. در مواردی که فعالیت فروشگاه خلاف قوانین جاری کشور باشد  هیچ پرداخت و یا بازپرداخت وجهی صورت نخواهد گرفت. در موارد دیگر این دهکده تخفیف است که تصمیم خواهد گرفت چه میزان از مبلغ موجود در حساب را به کاربر برداخت و یا استرداد کند . 
- این توافقنامه می تواند برای سایت های خاص و یا کاربران خاص بصورت اختصاصی نوشته و امضا شود اما تا قبل از امضا توافقنامه اختصاصی هر دو طرف موظف به رعایت تمام مواد این توافقنامه آنلاین می باشند که پس از امضا توافقنامه جدید این توافقنامه به خودی خود باطل است .
-دهکده تخفیف در قبول درج  اطلاعات  وارد شده و یا عدم درج اطلاعات وارد شده توسط کاربران کاملا مختار است و این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان در صورت نیاز اقدام به نمایش و یا عدم نمایش بخشی و یا تمامی اطلاعات درج شده توسط کاربران نماید و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض را ندارد. 

تمام کالاها از نظر فیزیکی چک شده و به پست تحویل میگردد , دفتر پست مجدد کالا ها را بررسی و پس از صحت سلامت فیزیکی کالا بسته بندی را مجدد پلمپ می کند پس مشتری موظف است در حین تحویل مرسوله از مامور پست کالا را از نظر فیزیکی بررسی نماید , در صورت هر گونه ایراد فیزیکی مشتری بسته را از مامور پست تحویل نگیرد که کالا به مبدا عودت داده شود و خسارت ناشی از اداره پست و بیمه گرفته شود , در صورت دریافت کالا از مامور پست به منظور این تلقی می شود که کالا و بسته بندی از نظر فیزیکی هیچ گونه ایرادی نداشته و هر کونه خسارت احتمالی فیزیکی به عهده مشتری می باشد و تمام هزینه ها به عهده مشتری می باشد . 

قیمت کالا ها به صورت عمده می باشد . و با قیمت تک فروشی و فروش حضوری فرق دارد . 

در صورتی که مشتری میخواهد کالا باز شده و تست و سالم بودن کالا بررسی شود در قسمت توضیحات سبد خرید حتما قید کند -  در غیر این صورت هزینه رفت و برگشت کالای معیوب و مشکل دار به عهده مشتری می باشد

مدت ارسال کالا در زمان های عادی به پست , باربری , تیپاکس , اتوبوس یا پیک درون شهری از زمان پرداخت شما 24 ساعت کاری می باشد . مدت زمان تحویل کالا برای پست پیشتاز و تیپاکس حداقل 3 تا 6 روز کاری می باشد . ممکن است مدت زمان تحویل از این موعد مقرر کمنتر یا بیشتر شود

پرداخت درب منزل غیر فعال می باشد - لطفا از گزینه های دیگر استفاده کنید

کلیه هزینه های ارسال مثل هزینه کارتن بسته بندی ، هزینه مراحل بسته بندی ،هزینه ارسال تا اداره پست و هزینه پستی مرسوله به عهده مشتری می باشد . 

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
درصورت آنلاین نبودن پشتیبان میتوانید از طریق شماره تلفن 09301007530 ارتباط بر قرار کنید