محصولات زنبور عسل ژل رویال معجون ژل رویال معجون ژل رویال هیگادو، مکملی برای پاکسازی و بهبود کبد چرب

معجون ژل رویال هیگادو، مکملی برای پاکسازی و بهبود کبد چرب

Royal Higado gel potion

وضعیت : موجود
کد کالا : 203369 ثبت تلفنی سفارش 203369
گارانتی : اصالت و سلامت فیزیکی کالا
تعداد : + -
افزودن به سبد خرید
لیست قیمت به ازای تعداد
لیست قیمت به ازای جمع فاکتور

با معجون هیگادو بیشتر آشنا شوید!  

معجون هیگادو - Higado می‌تواند مهم‌ترین بخش سیستم دفاعی بدن یعنی گلبول‌های سفید خونرا تقویت کند و سلول‌های کشنده آن را افزایش دهد. در نتیجه این فرآیند، شما هیچگاهدچار آسیب دیدن کبد در مقابل انواع تخریب‌های سلولی نخواهید شد. با بالا رفتن قدرت گلبول‌های سفید، از ابتلا بهسرطان روده، سرطان سینه، سرطان پروستات، و سرطان خون جلوگیری می‌شود. 

ژل هيگادو قادر است انواع کبدهای چرب با گرید۱ و ۲ و ۳ و سیروز کبدی ناشی از الکل را بهبود ببخشد. با رفع چربی کبد، جوش‌های قرمزصورت و پشت کمر، تیرگی پوست سر ناشی از چربی کبد و بوی بد پا هم از بین خواهد رفت.

هیگادو می‌تواند از انواع بیماری‌های مرتبط با کبد جلوگیری کرده و یا آن‌ها را بهبوددهد. بیماری‌هایی نظیر: هپاتیت B، بیماری‌هایکلیوی ناشی از سندروم کلیوی دیابت، عفونت‌های ادراری، حساسیت و آلرژی‌های ناشی از شوکآتوپیک، کهیر و تب یونجه.

Higado می‌تواند به دفع سموم بدن، بهداشتروان، جلوگیری از پیری زودرس، جلوگیری از لخته شدن خون در رگ‌ها و تنظیم مصرف اکسیژندر قلب نقش حیاتی داشته باشد.  افرادی که درمحیط‌های پر از استرس فعالیت دارند و یا ورزشکاران حرفه‌ای که برای مسابقات مهم درتحت فشارهای زیاد روحی به سر می‌برند، ممکن است دچار سرطان‌های ناشی از استرسشوند. مصرف معجون هیگادو - Higado می‌تواند از بروز چنین مشکلاتیجلوگیری نماید.  

همچنین افرادی که به دنبال خواب آرام هستند و از ناراحتی اعصابرنج می‌برند با مصرف ژل هیگادو می‌توانند لحظات آرامی را سپری کنند. با مصرف مداومبه مدت ۸ هفته می‌توانید با خستگی‌های مفرط خود خداحافظی کنید. 


روش نگهداری معجون هیگادو


 1. -برای نگهداری صحیح ژلهیگادو بدون از دست دادن ویژگی‌های ظاهری، بهترین روش، نگهداری در فریزر می‌باشد. 
 2. -با توجه به اینکه این محصول در دمای عادی از بوو طعم تندتری برخوردار می‌شود، برای سهولت در استفاده، مصرف فریز شده معجون هیگادوتوصیه می‌شود.
 3. -این محصول باید در حالت عادی در دمای زیر 20 درجه نگهداری شود. 

زمان مصرف معجون هیگادو


 • -در حالت عادی، روزانه یک نوبت به صورتناشتا و در موارد خاص یک نوبت هم در شب استفاده شود. 
 • -توصیه می‌شود تا حدود20 دقیقه بعد از مصرف آن، از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید تا اثرگذاری معجون بیشتر شود.مقدار مصرف معجون هیگادو


این محصول را در هر نوبت یک گرم و به صورت زیرزبانی مصرف نمایید. 

موارد منع مصرف معجون هیگادو


هر محصولی با توجه به ترکیبات آن موارد منع مصرفی نیز دارد. ژل هیگادو در موارد زیرمنع استفاده دارد:  

 1. -کودکان زیر ۲ سال و شیرخوار   
 2. -خانم‌های باردار و شیرده   
 3. -سرطان سینه (حتی بعد از بهبودیا تخلیه) 
 4. -در طی دوره شیمیدرمانی و پرتو درمانی 
 5. -مصرفداروهای کاهش سطح ایمنی     
 6. -مصرفوارفارین (رقیق کننده قوی) 
 7. -پیوند عضو (از افراد دیگر)   
 8. -مواردی مثل تالاسمی ماژور، فشار خون بالا، سرطان خون، هموفیلی، تیروئید،بیماری‌های خود ایمنی ناشناخته  
 9. معجون هیگادو چگونه در بهبود علائم هپاتیتB تاثیر دارد؟


   هپاتیت نوعیبیماری ویروسی است که اثرات آنبر روی کبد اعمال می‌شود. این بیماری ویروسیخوشبختانه در سال‌های اخیر با روند کاهشیمواجه بوده است. با این حال هنوز احتیاط برایدر معرض این بیماری قرار نگرفتن، امریضروری به نظر می‌رسد.   

  برای پیشگیری از ابتلا به بیماری هپاتیتوخصوصا نوع B، بهتر از تماس با افرادی که احتمال آلودهبودن به این ویروس را دارند خودداری نمایید.کارمندان بیمارستان ها و پرستاران وپزشکان باید برای جلوگیری از ابتلا به اینبیماری از واکسن‌های موجود استفادهکنند.

 10. یکی از راه حل‌هایی که به بهبود علائم هپاتیتB کمک می‌کند، استفاده از معجونهیگادو می‌باشد. ترکیبات به کاررفته در این محصول باعث بالا رفتن مقاومت بدنو سیستم گردش خون می‌شود. خواصآنتی اکسیدانی معجون هیگادو تاثیر مثبتیروی آنزیم‌های کبد داشته و آسیب‌های کبدی راکاهش می‌دهد. هیگادو سرشار از انواع ویتامین‌های گروه B، C، D، E و مواد معدنی مختلف است. 


  باید درباره مصرف معجون هیگادو و بهبودعلائم بیماری هپاتیت B  این را در نظر بگیرید که با مصرف چند روزه از این محصولنمی‌توانید نتایج شگفت انگیزی دریافت کنید.باید با حوصله پیش بروید و بعد از چند ماهشاهد نتایج خارق العاده آن در کاهش علائم بیماریو پاکسازی بدن خواهید بود.


شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.


برچسب ها :
مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
درصورت آنلاین نبودن پشتیبان میتوانید از طریق شماره تلفن 09301007530 ارتباط بر قرار کنید